Skip to main content

Trondheim

CEO / Senior systemutvikler

Axel Anders Kvale

Axel er en erfaren arkitekt og systemutvikler med mange års ledererfaring. Medgründer av Source.
axel@source.no 

Senior systemutvikler

Geir Kottum

Senior systemutvikler på .NET plattformen. Teamleder for utviklingsteam. Medgründer av Source.
geir@source.no 

Senior apputvikler

Ronny Rosvold

Senior apputvikler og systemutvikler. Spesialkompetanse på Xamarin og apputvikling. Medgründer av Source.
ronny@source.no 

Systemutvikler

Kjell Elstad

Systemutvikler med spesialkompetanse på .NET plattformen og C#. Mange års erfaring på helseprosjekter.
kjell@source.no 

Fullstack utvikler

Sindre Vingen

Fullstack utvikler som brenner for faget og er svært engasjert i ny teknologi. 
sindre@source.no 

Fullstack utvikler

Selmir Lokmic

Erfaren fullstack utvikler med kompetanse på .NET og Angular.
selmir@source.no 

Oslo

Senior systemutvikler

Bjørn Moe

Bjørn er en erfaren arkitekt og systemutvikler med mange års erfaring.
bjorn@source.no 

Sarajevo

Systemutvikler

Kenan Zekan

Erfaren systemutvikler og operativ leder i Sarajevo.
kenan.zekan@source.no 

Systemutvikler

Adnan Pasic

Erfaren systemutvikler med høy kompetanse.
adnan.pasic@source.no 

Systemutvikler

Adnan Mujagic

Erfaren systemutvikler med høy kompetanse.
adnan.mujagic@source.no 

Fullstack utvikler

Haris Cesir

Fullstack utvikler med god kompetanse på Angular og .NET Core.
haris@source.no 

Apputvikler

Mujo Behric

Apputvikler med god kompetanse på Xamarin og C#.
mujo@source.no 

Fullstack utvikler

Elvedin Dzihanovic

Fullstack utvikler med god kompetanse på Angular og .NET Core.
elvedin.dzihanovic@source.no

Systemutvikler

Emrah Okic

Systemutvikler på .NET plattformen og Angular.
emrah@source.no 

Fullstack utvikler

Nadza Niksic

Fullstack utvikler med god kompetanse på Angular og .NET Core.
nadza.niksic@source.no 

Systemutvikler

Naid Durmo

Systemutvikler på .NET plattformen og Angular.
naid.durmo@source.no 

Back to top